Real Estate Manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: published
sl: objavljeno

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?
