Real Estate Manager (1.0.1) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།
