Real Estate Manager (1.0.1) - en to pl translation catalogue (298 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: URL alias
pl: Alias URL

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Reserved
pl: Zarezerwowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: published
pl: opublikowany

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Final
pl: Końcowy

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Changed
pl: Zmieniono

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Administer module
pl: Zarządzaj modułem

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Available
pl: Dostępne

en: Building
pl: Budowa

en: Flat
pl: Płaski

en: Sold
pl: Sprzedane

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Publication
pl: Publikacja

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Real Estate
pl: Nieruchomość

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Revision from %revision-date %title has been deleted.
pl: Wersja z %revision-date %title została usunięta.

en: Add floor
pl: Dodaj piętro

en: Floor
pl: Piętro

en: Building type
pl: Typ budynku

en: Main image
pl: Główny obraz

en: building
pl: budynek

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Select webform
pl: Wybierz formularz

en: Whether a new revision should be created by default
pl: Czy nowa wersja powinna być tworzona domyślnie

en: Estate
pl: Osiedle

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.

en: flat
pl: mieszkanie

en: Your message has been send.
pl: Twoja wiadomość została wysłana.

en: Real estate
pl: Nieruchomość

en: Purge data
pl: Wyczyść dane

en: Floors
pl: Piętra

en: Real estate manager
pl: Manager nieruchomości

en: Provides additional functionalities for real estate management.
pl: Zapewnia dodatkowe funkcjonalności do zarządzania nieruchomościami.

en: Add estate
pl: Dodaj osiedle

en: Add estate type
pl: Dodaj typ osiedla

en: Add building
pl: Dodaj budynek

en: Add building type
pl: Dodaj typ budynku

en: Add floor type
pl: Dodaj typ piętra

en: Add flat
pl: Dodaj mieszkanie

en: Add flat type
pl: Dodaj typ mieszkania

[ctx: Real estate manager menu]
en: Content
pl: Zawartość

en: Entities configuration
pl: Konfiguracja encji

en: Estates
pl: Osiedla

en: Estate types
pl: Typy osiedli

en: Buildings
pl: Budynki

en: Building types
pl: Typy budynków

en: Floor types
pl: Typy pięter

en: Flats
pl: Mieszkania

en: Flat types
pl: Typy mieszkań

en: Manage Real estate manager module here.
pl: Zarządzaj modułem Menedżer Nieruchomości.

en: Content of Real estate manager module entities.
pl: Zawartość encji modułu Menedżer Nieruchomości.

en: Configure Real estate manager module here.
pl: Konfiguruj moduł Menedżer Nieruchomości tutaj.

en: Configure Real estate manager module entities settings and structure.
pl: Konfiguruj ustawienia i strukturę encji modułu Menedżer Nieruchomości.

en: Purge all Real estate manager module data.
pl: Wyczyść wszystkie dane modułu Menedżer Nieruchomości.

en: Manage estate collection.
pl: Zarządzaj kolekcją osiedli.

en: Allows to manage estate entity types.
pl: Pozwala zarządzać typami encji.

en: Manage building collection.
pl: Zarządzaj kolekcją budynków.

en: Allows to manage building entity types.
pl: Pozwala zarządzać typami encji budynku.

en: Manage floor collection.
pl: Zarządzaj kolekcją pięter.

en: Allows to manage floor entity types.
pl: Pozwala zarządzać typami encji piętra.

en: Manage flats collection.
pl: Zarządzaj kolekcją mieszkań.

en: Allows to manage flats entity types.
pl: Pozwala zarządzać typami encji mieszkania.

en: Access Real estate manager administration pages
pl: Dostęp do stron zarządzania modułu Menedżer Nieruchomości

en: View Estate entity
pl: Wyświetl encję Osiedle

en: Add Estate entity
pl: Dodaj encję Osiedle

en: Edit Estate Entity
pl: Edytuj encję Osiedle

en: Delete Estate entity
pl: Usuń encję Osiedle

en: Administer Estate entity
pl: Zarządzaj encją Osiedle

en: View Building entity
pl: Wyświetl encję Budynek

en: Add Building entity
pl: Dodaj encję Budynek

en: Edit Building Entity
pl: Edytuj encję Budynek

en: Delete Building entity
pl: Usuń encję Budynek

en: Administer Building entity
pl: Zarządzaj encją Budynek

en: View Floor entity
pl: Wyświetl encję Piętro

en: Add Floor entity
pl: Dodaj encję Piętro

en: Edit Floor Entity
pl: Edytuj encję Piętro

en: Delete Floor entity
pl: Usuń encję Piętro

en: Administer Floor entity
pl: Zarządzaj encją Piętro

en: View Flat entity
pl: Wyświetl encję Mieszkanie

en: Add Flat entity
pl: Dodaj encję Mieszkanie

en: Edit Flat Entity
pl: Edytuj encję Mieszkanie

en: Delete Flat entity
pl: Usuń encję Mieszkanie

en: Administer Flat entity
pl: Zarządzaj encją Mieszkanie

en: Estate type
pl: Typ osiedla

en: Floor type
pl: Typ piętra

en: Flat type
pl: Typ mieszkania

en: Provides demo data for module.
pl: Zapewnia demo dane dla modułu.

en: Provides a block responsible for data presentation.
pl: Zapewnia blok odpowiedzialny za prezentację danych.

en: Select plugins to display
pl: Zaznacz wtyczki do wyświetlenia

en: At least one plugin must be enabled.
pl: Co najmniej jedna wtyczka musi zostać włączona.

en: There are no plugins available, please install additional modules to place the block.
pl: Nie ma żadnych dostępnych wtyczek, zainstaluj dodatkowe moduły aby umieścić blok.

en: Set plugins order
pl: Ustaw kolejność wtyczek

en: No plugins.
pl: Brak wtyczek.

en: Real estate manager presentation
pl: Menedżer Nieruchomości prezentacja

en: At least one block uses the entity you are about to delete. You can not remove it until you have removed all related blocks.
pl: Co najmniej jeden blok wykorzystuje element, który chcesz usunąć. Nie możesz go usunąć, dopóki nie usuniesz wszystkich powiązanych bloków.

en: Provides a block responsible for presentation data in visualization way.
pl: Zapewnia blok odpowiedzialny za prezentację danych w formie wizualizacji.

en: Start display from building
pl: Zacznij wyświetlanie od budynku

en: Select starting estate
pl: Wybierz początkowe osiedle

en: Choose starting display estate.
pl: Wybierz początkowe osiedle do wyświetlenia.

en: Select starting building
pl: Wybierz początkowy budynek

en: Choose starting display building.
pl: Wybierz początkowy budynek do wyświetlenia.

en: Sell buildings
pl: Budynki na sprzedaż

en: If disable, flats are sold.
pl: Jeśli wyłączony, w sprzedaży są mieszkania.

en: Use navigation
pl: Użyj nawigacji

en: If checked, navigation will be use.
pl: Jeśli zaznaczone, nawigacja będzie używana.

en: Choose webform to get leads.
pl: Wybierz formularz do pozyskania leadów.

en: Select main images style
pl: Wybierz główny styl obrazka

en: Optional, choose style to apply on main images.
pl: Opcjonalnie, wybierz styl obrazka który ma zostać zastosowany.

en: Enter svg paths fill color
pl: Wprowadź kolor wypełnienia ścieżek svg

en: Color in HEX format without "#" prefix. Default is #FBD71A.
pl: Kolor w formacie HEX bez prefiksu '#'. Domyślnie jest to #FBD71A.

en: Enter svg paths target opacity
pl: Wprowadź docelową przezroczystość ścieżek svg

en: Numbers from 0 to 100, to set svg path target opacity while hovering on it. Example 50 = 0.5, default is 30.
pl: Numery od 0 do 100, aby ustawić docelową przezroczystosć ścieżek svg podczas najeżdżania na nie kursorem. Przykład 50 = 0.5, domyślnie wartość to 30.

en: Field must contain hex format color without "#" prefix.
pl: Pole musi zawierać kolor w formacie hex bez "#" prefiksu.

en: Field must contain number from 0 to 100.
pl: Pole musi zawierać numer od 0 do 100.

en: Starting entity is missing, you need to rebuild this block with new data.
pl: Brakuje encji startowej, musisz odbudować ten blok z nowymi danymi.

en: Media is missing, you need to rebuild this block with new data.
pl: Brakuje media, musisz odbudować ten blok z nowymi danymi.

en: Main entity image used in visualization plugin.
pl: Główny obraz encji używany we wtyczce wizualizacja.

en: Select @entity by hovering over it with the cursor
pl: Wybierz @entity najeżdżając kursorem

en: Ask for offer
pl: Zapytaj o ofertę

[ctx: autocomplete]
en: Name@suffix
pl: Nazwa@suffix

en: Related to@suffix
pl: Powiązane z@suffix

en: The time when the building was created.
pl: Czas kiedy budynek został stworzony.

en: The time when the building was last edited.
pl: Czas kiedy budynek został ostatnio edytowany.

en: The name of the Building entity.
pl: Nazwa encji Budynku.

en: The name of the associated estate.
pl: Nazwa powiązanego osiedla.

en: Status of the building.
pl: Status budynku.

en: buildings
pl: budynki

en: building type
pl: typ budynku

en: building types
pl: typy budynków

en: The time when the estate was created.
pl: Czas kiedy osiedle zostało stworzone.

en: The time when the estate was last edited.
pl: Czas kiedy osiedle zostało ostatnio edytowane.

en: The name of the Estate entity.
pl: Nazwa encji Osiedla.

en: estate
pl: osiedle

en: estates
pl: osiedla

en: estate type
pl: typ osiedla

en: estate types
pl: typy osiedli

en: The time when the flat was created.
pl: Czas kiedy mieszkanie zostało stworzone.

en: The time when the flat was last edited.
pl: Czas kiedy piętro zostało ostatnio edytowane.

en: The name of the Flat entity.
pl: Nazwa encji Mieszkania.

en: The name of the associated floor.
pl: Nazwa powiązanego Piętra.

en: Status of the flat.
pl: Status mieszkania.

en: flats
pl: mieszkania

en: flat type
pl: typ mieszkania

en: flat types
pl: typy mieszkań

en: The time when the floor was created.
pl: Czas kiedy piętro zostało stworzone.

en: The time when the floor was last edited.
pl: Czas kiedy piętro zostało ostatnio edytowane.

en: The name of the Floor entity.
pl: Nazwa encji Piętra.

en: The name of the associated building.
pl: Nazwa powiązanego budynku.

en: Determines that the floor is final and no flats can be added to it.
pl: Decyduje o tym czy piętro jest finalne i żadne mieszkanie nie może zostać do niego dodane.

en: floor
pl: piętro

en: floors
pl: piętra

en: floor type
pl: typ piętra

en: floor types
pl: typy pięter

en: Are you sure you want purge all module's data?
pl: Czy jesteś pewień że chcesz usunąć wszystkie dane modułu?

en: Purge all entities and related media in preparation for uninstalling the <i>Real estate manager</i> module. <strong>Remember! This action cannot be undone.</strong>
pl: Usuń wszystkie encje oraz powiązane media celem przygotowania do odinstalowania modułu <i>Menedżer Nieruchomości</i>. <strong>Pamiętaj! Tej akcji nie da się cofnąć.</strong>

en: All module's data has been purged. You're now free to uninstall it.
pl: Wszystkie dane modułu zostały usunięte. Możesz teraz go teraz swobodnie usunąć.

en: %type entity is used by @count %related. You can not remove this %type entity until you have removed all of the %related content.
pl: Encja %type jest używana przez @count %related. Nie możesz usunąć encji %type zanim nie usuniesz wszystkich %related.

en: At least one selected %type entity is used. You need to delete related content first.
pl: Przynajmniej jedna Encja %type jest w użyciu. Najpierw musisz usunąć powiązaną zawartość.

en: The @entity %feed has been updated.
pl: Encja @entity %feed została zaktualizowana.

en: The @entity %feed has been added.
pl: Encja @entity %feed została dodana.

en: %type entity type is used by @count %related. You can not remove this %type entity type until you have removed all of the %related content.
pl: Typ encji %type jest używany przez @count %related. Nie możesz usunąć %type typu encji dopóki nie usuniesz całej %related zawaratości.

en: Entity type %label has been deleted.
pl: Typ encji %label został usunięty.

en: This text will be displayed on the <em>Add %label</em> page.
pl: Ten tekst zostanie wyświetlony na stronie <em>Dodaj %label</em>.

en: The %label %type type created.
pl: %label %type został stworzony.

en: The %label %type type updated.
pl: %label %type został zaktualizowany.

en: Real estate manager autocomplete
pl: Menedżer Nieruchomości - autouzupełnianie

en: An autocomplete text field for Real estate manager module entities.
pl: Autouzupełniane pole tekstowe dla encji modułu.

en: Real Estate Manager
pl: Menedżer Nieruchomości

en: Real Estate Manager is a base module that includes several submodules:
pl: Menedżer Nieruchomości jest modułem bazowym, który zawiera kilka podmodułów:

en: Base module
pl: Moduł bazowy

en: Example add stages without extra fields:
pl: Przykładowe etapy dodawania bez ekstra pól:

en: Entity management is supported by many facilities:
pl: Zarządzanie encjami jest wsparte wieloma usprawnieniami:

en: Navigation between content and types through tabs.
pl: Nawigacja pomiędzy zawartością i typami przez zakładki.

en: Presentation module
pl: Moduł Prezentacja

en: Visualization module
pl: Moduł Wizualizacja

en: Creates an SVG with a size equal to this Estate photo.
pl: Tworzy plik SVG o rozmiarze równym temu zdjęciu Osiedla.

en: Creates outlines (path), one per building.
pl: Tworzy kontury (ścieżkę), po jednym na budynek.

en: Exports the image in SVG format.
pl: Eksportuje obraz w formacie SVG.

en: Developer opens the SVG and downloads a photo of the Estate from it.
pl: Programista otwiera plik SVG i pobiera z niego zdjęcie Osiedla.

en: Creates the Estate entity with the above photo.
pl: Tworzy obiekt Osiedle z powyższym zdjęciem.

en: Reopens the SVG and retrieves the "d" attribute values from the paths.
pl: Ponownie otwiera plik SVG i pobiera ze ścieżek wartości atrybutów „d”.

en: Plugin available settings
pl: Dostępne ustawienia wtyczki

en: View from estate
pl: Wyświetl od osiedla

en: Selected "Paradise" Estate
pl: Wybierz Osiedle "Paradise"

en: "Ask for an offer" form
pl: Formularz "Zapytaj o ofertę"

en: Fill color "000000"
pl: Kolor wypełnienia "000000"

en: Target transparency "60"
pl: Docelowa przezroczystość „60”

en: Demo module
pl: Moduł Demo

en: 1 Estate
pl: 1 Osiedle

en: 5 Buildings
pl: 5 Budynków

en: 4 related to the Estate
pl: 4 powiązane do Osiedla

en: 1 solo Building
pl: 1 samodzielny Budynek

en: 34 Floors
pl: 34 Piętra

en: 32 related to Estate Buildings
pl: 32 powiązane z Bydnkami Osiedli

en: 2 related to solo Building
pl: 2 powiązane z samodzielnym Bydynkiem

en: 128 Flats
pl: 128 Mieszkań

en: 4 per Floor of Buildings related to the Estate
pl: 4 na Piętro Budynku powiązanego z Osiedlem

en: Feature of module
pl: Przyszłość modułu

en: Ask for offer (Real estate manager demo)
pl: Zapytaj o ofertę (Menedżer Nieruchomości Demo)

en: Used by Visualization plugin in Presentation block.
pl: Używany przez wtyczkę Wizualizacji w bloku Prezentacja.

en: firstname:
      '#type': textfield
      '#title': Name
      '#required': true
    surname:
      '#type': textfield
      '#title': Surname
      '#required': true
    mail:
      '#type': email
      '#title': E-mail
      '#required': true
    message:
      '#type': textarea
      '#title': Message
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Button send'
      '#submit__label': 'Ask for offer'
pl: firstname:
      '#type': textfield
      '#title': Imię
      '#required': true
    surname:
      '#type': textfield
      '#title': Nazwisko
      '#required': true
    mail:
      '#type': email
      '#title': E-mail
      '#required': true
    message:
      '#type': textarea
      '#title': Wiadomość
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Przycisk(i) prześlij'
      '#submit__label': 'Zapytaj o ofertę'

en: Real estate manager building
pl: Menedżer Nieruchomości - budynek

en: Used in the Real estate manager module to define the appearance of the building.
pl: Używany w module Menedżer Nieruchomości do określenia wyglądu budynku.

en: Real estate manager estate
pl: Menedżer Nieruchomości - osiedle

en: Used in the Real estate manager module to define the appearance of the estate.
pl: Używany w module Menedżer Nieruchomości do określenia wyglądu osiedla.

en: Real estate manager flat
pl: Menedżer Nieruchomości - mieszkanie

en: Used in the Real estate manager module to define the appearance of the flat.
pl: Używany w module Menedżer Nieruchomości do określenia wyglądu mieszkania.

en: Real estate manager floor
pl: Menedżer Nieruchomości - piętro

en: Used in the Real estate manager module to define the appearance of the floor.
pl: Używany w module Menedżer Nieruchomości do określenia wyglądu piętra.

en: Real Estate Manager Demo
pl: Menedżer Nieruchomości Demo

en: Real Estate Manager Presentation
pl: Menedżer Nieruchomości Prezentacja

en: Real Estate Manager Visualization
pl: Menedżer Nieruchomości Wizualizacja

[ctx: Real estate]
en: Flat
pl: Mieszkanie

en: The Real Estate Manager module provides a system for managing and additionally presenting any real estate in multiple ways.
pl: Moduł Menedżer Nieruchomości zapewnia system umożliwiający zarządzanie i dodatkowo prezentację dowolnej nieruchomości na wiele sposobów.

en: This module structure gives the user the possibility to install what is needed.
pl: Taka struktura modułu daje użytkownikowi możliwość zainstalowania tego, czego potrzebuje.

en: Real Estate Manager in base version, provides related entities capable of real estate data storage.
pl: Menedżer Nieruchomości w wersji podstawowej udostępnia powiązane encje zdolne do przechowywania danych o nieruchomościach.

en: The module has 4 entities:
pl: Moduł posiada 4 encje:

en: Each of them have the ability to be fully modified through the entity types, fields, form and view display, publication and revision system. As mentioned before, content of these entities create the pyramid structure, starting from Estate and ending on Flat.
pl: Każda z nich posiada możliwość pełnej modyfikacji poprzez typy encji, pola, wyświetlania formularzy i widoków, system publikacji i wersji. Jak wspomniano wcześniej, zawartość tych encji tworzy strukturę piramidy, zaczynając od Osiedla, a kończąc na Mieszkaniu.

en: Start by create an Estate.
pl: Zacznij od utworzenia Osiedla.

en: Only a name is needed.
pl: Tylko nazwa jest wymagana.

en: Then create a Building.
pl: Następnie utwórz Budynek.

en: Beyond the name, there is the possibility to choose a parent Estate, this is how relation is defined.
pl: Poza nazwą jest również możliwość wyboru rodzica Osiedla, w taki sposób tworzone są relacje.

en: Relation is optional, because the Building can exist alone without the Estate.
pl: Relacja jest opcjonalna, ponieważ Budynek może istnieć samodzielnie bez Osiedla.

en: There is a status field where the user can specify whether it is available, reserved or sold. It's optional because Building entities can but they don't have to be for sale.
pl: Znajduje się tam pole statusu, w którym określamy czy jest dostępne, zarezerwowane lub sprzedane. Jest to opcjonalne, ponieważ Budynki mogą, ale nie muszą być na sprzedaż.

en: Then create a Floor.
pl: Następnie utwórz Piętro.

en: Beyond the name, it's required to choose a parent Building.
pl: Poza nazwą jest wymagany wybór rodzica Budynku.

en: Relation is required because the Floor can only exist in the Building.
pl: Relacja jest wymagana ponieważ Piętro może istnieć tylko w Budynku.

en: Additionally, there is an option to set the Floor as final. Thanks to this, the entity will not be displayed in the results looking for a parent entity in Flat. This works only with the module field widget.
pl: Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia Piętra jako ostatecznego. Dzięki temu, encja nie będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania elementu nadrzędnego encji Mieszkanie. Działa to tylko z widżetem pola modułu.

en: Finally create a Flat.
pl: Końcowo utwórz Mieszkanie.

en: Beyond the name, it's required to choose a parent Floor.
pl: Poza nazwą jest wymagany wybór rodzica Piętra.

en: Relation is required because Flat can only exist in the Floor.
pl: Relacja jest wymagana ponieważ Mieszkanie może istnieć tylko w Piętrze.

en: There is the same status field as in Building, but it's required because the Flat entities are always for sale.
pl: Jest tam takie samo pole statusu jak w Budynku, ale jest ono wymagane, ponieważ Mieszkania są zawsze na sprzedaż.

en: Field widget "Real Estate Manager Entity Reference Autocomplete", is used as default in each module entity. Its base functionality is to modify results, by displaying next to entity name its parent entity name. Also it's removing final floors from results.
pl: Widżet pola "Menedżer Nieruchomości - autouzupełnianie", jest używany jako domślny w każdej encji modułu. Jego podstawową fukncjonalnością jest modyfikacja wyników, poprzez wyświetlanie nazwy rodzica encji obok obecnej nazwy encji. Dodatkowo usuwa końcowe piętra z wyników.

en: If the View module is enabled, there are prepared views with sorting, filtering, multiple publish and delete options.
pl: Jeśli moduł Widok jest włączony, istnieją przygotowane widoki z sortowaniem, filtrowaniem oraz kilkoma opcjami publikacji i usuwania.

en: Views also adds to entities, list operation, which will display all child entities with all operations mentioned above.
pl: Widoki dodają także operację listy encji, która wyświetli wszystkie podrzędne encje wraz ze wszystkimi wyżej wspomnianymi operacjami.

en: Finally the option "Clear data" allows the user to remove all module data in one place, which will prepare the module to uninstall.
pl: Końcowo opcja "Wyczyść dane" umożliwiającą usunięcie wszystkich danych modułu w jednym miejscu, celem przygotowania do jego odinstalowania.

en: Module provides a clean block, used to present real estates in any way, through additional plugins. Module has a plugin manager, which gathers all plugins and displays them in a predetermined way. This is designed in such a way that external modules can create their own plugins. Block configuration form has tabs, each for every plugin, allowing only selected ones to be included. Each enabled plugin has its own settings form and generates its content based on them. Additionally, the order of plugins is configurable.
pl: Moduł zapewniający czysty blok, służący do dowolnej prezentacji nieruchomości, poprzez dodatkowe wtyczki.
    Moduł posiada menedżera wtyczek, który gromadzi wszystkie wtyczki i wyświetla je w ustalony sposób. Zostało to zaprojektowane w taki sposób, że moduły zewnętrzne mogą tworzyć własne wtyczki. Formularz konfiguracji bloku zawiera zakładki, po jednej na każdą wtyczkę, umożliwiając włączenie tylko wybranych. Każda włączona wtyczka ma własny formularz ustawień i na ich podstawie generuje swoją zawartość. Dodatkowo, kolejność wtyczek jest konfigurowalna.

en: Block will display two sections - the tabs with a list of enabled plugins and first chosen tab. Switching a tab will change the associated content by ajax reloading. The block must have at least one plugin enabled to be displayed. If only one plugin is enabled, tabs will not be displayed. The block can be placed repeatedly in different places on the page in any configuration.
pl: Blok wyświetla dwie sekcje - zakładki z listą włączonych wtyczek i pierwsza wybrana zakładka. Przełączenie karty spowoduje zmianę powiązanej zawartości przeładowaniem ajaxowym. Aby blok mógł działać, musi mieć włączoną przynajmniej jedną wtyczkę. Jeśli włączona jest tylko jedna wtyczka, zakładki nie będą wyświetlane. Blok można umieścić wielokrotnie w różnych miejscach na stronie w dowolnej konfiguracji.

en: A module that provides the Presentation module plugin. The main task of the plugin is displaying data in an attractive visual way to the end user and finally contact in order to obtain a lead. It also provides a coordinate field to every entity type except Estate because it has no parent entity. Coordinates are a text field into which the attribute value should be pasted "d" path, previously prepared by the graphic designer, to be displayed in SVG embedded in the main image of the parent entity.
pl: Moduł udostępniający wtyczkę modułu Prezentacja. Główne zadanie wtyczki to wyświetlanie danych użytkownikowi końcowemu w atrakcyjny wizualnie sposób oraz finalnego kontaktu celem pozyskania leada. Zapewnia również pole koordynaty do każdego typu encji z wyjątkiem Osiedla, ponieważ nie ma encji nadrzędnej. Współrzędne to pole tekstowe, do którego należy wkleić wartość atrybutu „d” ścieżki, przygotowana wcześniej przez grafika, do wyświetlenia w formacie SVG osadzone w głównym obrazie encji nadrzędnej.

en: An example of using coordinates and the process of creating them on the example of Estate <- Building:
pl: Przykład wykorzystania współrzędnych i proces ich tworzenia na przykładzie Osiedle <- Budynek:

en: The graphic designer has a photo of an Estate with Buildings.
pl: Grafik posiada zdjęcie Osiedla z Budynkami.

en: Creates Building entities by adding their main photos (also provided by graphics) and the "d" attribute values are placed in the coordinates field.
pl: Tworzy obiekty Budynek poprzez dodanie ich głównych zdjęć (również dostarczonych przez grafika), a wartości atrybutów „d” umieszczane są w polu współrzędnych.

en: After such a procedure, displaying the created Estate, the end user will be able to click on the building and go through it to its display stage. This action must be repeated on all entities.
pl: Po takim zabiegu, wyświetleniu utworzonego Osiedla, użytkownik końcowy będzie mógł kliknąć na Budynek i przejść przez niego do etapu wyświetlania. Tą akcję należy powtórzyć na wszystkich elementach.

en: The first setting is to decide what type of entity the block should start displaying from Estate or Building?
pl: Pierwsze ustawienie polega na podjęciu decyzji, od jakiego typu encji powinien zacząć być wyświetlany blok, od Posiadłości czy Budynku?

en: Then select a given entity depending on the selection in the first point.
pl: Następnie należy wybrać daną encję w zależności od wyboru w pierwszym punkcie.

en: Decide whether Flats or Buildings are for sale.
pl: Zdecyduj, czy na sprzedaż są Mieszkania czy Budynki.

en: Select the previously created form from the Webform module for generating leads.
pl: Wybierz wcześniej utworzony formularz z modułu Webform do generowania leadów.

en: Optionally, the user can set the style of the main images of the entity, useful when the user wants e.g. format image to webp.
pl: Opcjonalnie użytkownik może ustawić styl głównych obrazów encji, przydatne gdy użytkownik chce np. sformatować obraz do webp.

en: Optionally, the user selects the color and/or target transparency of the displayed SVG paths after hovering over them.
pl: Opcjonalnie użytkownik wybiera kolor i/lub docelową przezroczystość wyświetlanych ścieżek SVG po najechaniu na nie kursorem.

en: The result will be displayed in the block.
pl: Rezultaty zostaną wyświetlone w bloku.

en: The settings example (with demo module):
pl: Przykład ustawień (z modułem demo):

en: Flats for sale
pl: Mieszkania na sprzedaż

en: After locating the block on the website, the user will see the main photo of the Paradise Estate with descriptions and the ability to choose one of 4 buildings. Hover color and transparency are #000 / 60%. After selecting a given Building, the user can select one of its Floors and then one of the available Flats marked with appropriate colors as described in the legend. After hovering over the flat, its short description will appear (it is possible for editing in the Flat display - tooltip). The user cannot select sold Flats. After selecting one of the available flats, a Flat description appears on the left (Flat display - description), its main photo in the middle, and on the right a form for generating leads, in this case the demo form only saves the application in the database, for demonstration purposes. The "Display from the Building" option, allows the user to skip displaying the Estate, and the "Sale buildings" option, adds an ask for an offer button at the Building stage and after clicking it, loads ajax modal window with a form. It also sets the final stage to the Floor.
pl: Po zlokalizowaniu bloku na stronie wyświetli się główne zdjęcie Osiedla Paradise z opisami i możliwością wyboru jednego z 4 Budynków. Kolor i przezroczystość kursora to #000/60%. Po wybraniu danego Budynku użytkownik może wybrać jedno z jego Pięter, a następnie jedno z dostępnych Mieszkań oznaczono odpowiednimi kolorami zgodnie z opisem w legendzie. Po najechaniu kursorem na mieszkanie, wyświetli się jego krótki opis (jest to możliwe
     do edycji w wyświetlaniu Mieszkania – tooltip). Nie można wybrać sprzedanych mieszkań. Po wybraniu jednego z dostępnych mieszkań, na ekranie pojawi się opis mieszkania po lewej stronie (wyświetlanie Mieszkania - opis), jego główne zdjęcie pośrodku i a po prawej odpowiedni formularz do generowania leadów, w tym przypadku formularz demo zapisuje jedynie zgłoszenia w bazie danych, w celach demonstracyjnych. „Wyświetl od budynku” pozwala na pominięcie wyświetlania Posiadłości oraz opcja „Sprzedaż budynków”, dodaje przycisk Zapytaj o ofertę na etapie Budynku a po kliknięciu ładuje okno modalne z formularzem. Wyznacza także ostatni etap na etap Piętra.

en: Once installed, the module provides demo data for Real Estate module, specifically:
pl: Po zainstalowaniu moduł udostępnia dane demo z modułu, a konkretnie:

en: 10 imperfect images generated by AI were used to create the entities. The Visualization module has an additional coordinate field and if it is already enabled or it is enabled later, the Demo module fills these fields with the appropriate data. The user can use the data by using the Presentation modules block to display it or for presentation purposes.
pl: Do stworzenia ebcji wykorzystano 10 niedoskonałych obrazów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Moduł Wizualizacja posiada dodatkowe pole współrzędnych i jeśli jest już włączony lub zostanie włączony później, moduł Demo wypełnia te pola odpowiednimi danymi. Użytkownik może wykorzystać dane za pomocą bloku prezentacyjnego, aby go wyświetlić lub wykorzystać w celach prezentacyjnych.

en: Plan for the future of this module includes at least two more presentation plugins.
pl: Plan na przyszłość tego modułu zawiera przynajmniej dwie dodatkowe wtyczki prezentacyjne.

en: First, for search engine based on integer entities fields, displayed by jQuery UI Sliders, presenting real estates as tiles.
pl: W pierwszej kolejności wyszukiwarka oparta na polach typu int, wyświetlona przez jQuery UI Sliders, prezentująca nieruchomości w formie kafelków.

en: Second, for display a map of the vicinity area, with configurable points to set such as restaurants, shops etc. based on Leaflet library.
pl: W następnej kolejności do wyświetlania mapy okolicy z konfigurowalnymi punktami takimi jak restauracje, sklepy itp. opiera się na bibliotece Leaflet.

en: If you want to help me with this, please contact me.
pl: Jeśli chcesz mi w tym pomóc, skontaktuj się ze mną.

en: Delete building
pl: Usuń budynek

en: Publish building
pl: Opublikuj budynek

en: Unpublish building
pl: Cofnij publikację budynku

en: Delete estate
pl: Usuń osiedle

en: Publish estate
pl: Opublikuj osiedle

en: Unpublish estate
pl: Cofnij publikację osiedla

en: Delete flat
pl: Usuń mieszkanie

en: Publish flat
pl: Opublikuj mieszkanie

en: Unpublish flat
pl: Cofnij publikację mieszkania

en: Delete floor
pl: Usuń piętro

en: Publish floor
pl: Opublikuj piętro

en: Unpublish floor
pl: Cofnij publikację piętra
