Real Estate Manager (1.0.2) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Available
ku: هەیە

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
