Real Estate Manager (1.0.3) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: published
eu: argitaratuta

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Available
eu: Gaituta

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
