Real Estate Manager (1.0.3) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Back
ru: Назад

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Demo
ru: Демо

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Coordinates
ru: Координаты

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: published
ru: опубликовано

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Final
ru: Финал

en: Plugin
ru: Плагин

en: Changed
ru: Изменение

en: not published
ru: не опубликовано

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите удалить редакцию от %revision-date?

en: Available
ru: Доступно

en: Building
ru: Строение сайта

en: Flat
ru: Плоский

en: Sold
ru: Продано

en: Presentation
ru: Представление

en: Publication
ru: Публикация

en: Tooltip
ru: Подсказка

en: Delete earlier revision
ru: Удалить предыдущую редакцию

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Main image
ru: Главное изображение

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Whether a new revision should be created by default
ru: Создавать ли новую редакцию по умолчанию
