Real Estate Manager (1.0.4) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: published
bs: objavljen

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: not published
bs: nije objavljen

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije
