Real Estate Manager (1.0.4) - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: URL alias
nl: URL-alias

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: published
nl: gepubliceerd

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Building
nl: Gebouw

en: Flat
nl: Plat

en: Sold
nl: Verkocht

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Publication
nl: Publicatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: building
nl: gebouw

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Select webform
nl: Formulier selecteren

en: Whether a new revision should be created by default
nl: Of standaard een nieuwe revisie moet worden aangemaakt
