Real Estate Manager (1.0.4) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: - All -
ug: ھەممىسى
