Real Estate Manager (1.0.5) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Configuration
et: Seadistus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: published
et: avaldatud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: not published
et: avaldamata

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Available
et: Saadaval

en: Sold
et: Müüdud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni
