Real Estate Manager (1.0.5) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
