Real Estate Manager (1.0.5) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Configuration
he: הגדרות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: published
he: פורסם

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Available
he: זמין

en: Sold
he: נמכר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
