Real Estate Manager (1.0.5) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
