Real Estate Manager (1.0.5) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Reserved
mr: आरक्षित

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
