Real Estate Manager (1.0.6) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: published
cs: zveřejněno

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Changed
cs: Změněno

en: not published
cs: skryto

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Available
cs: K dispozici

en: Building
cs: Prvky webu

en: Sold
cs: Prodáno

en: Delete earlier revision
cs: Smazat předchozí revizi

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
