Real Estate Manager (1.0.6) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: published
ar: منشور

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: not published
ar: غير منشور

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Available
ar: متوفّر

en: Delete earlier revision
ar: احذف مراجعة سابقة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
