Real Estate Manager (1.0.6) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Configuration
be: Налады

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: published
be: апублікавана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: not published
be: не апублікавана

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Weight for @title
be: Вага для @title
