Real Estate Manager (1.0.6) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: published
fi: julkaistu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Available
fi: Saatavilla

en: Delete earlier revision
fi: Poista aikaisempi versio

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
