React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Icon
et: Ikoon

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Severity
et: Tõsidus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport
