React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Type
gd: Seòrsa

en: Date
gd: Ceann-là

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: No log messages available.
gd: Chan eil teachdaireachd loga ann.

en: Icon
gd: Ìomhaigheag

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Page
gd: Duilleag

en: Filter
gd: Criathrag

en: Severity
gd: Donad

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
