React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
