React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
