React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia
