React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
