React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Icon
ca: Icona

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Master
ca: Mestre

en: REST export
ca: Exportació REST
