React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Icon
lv: Ikona

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Severity
lv: Smagums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
