React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
