React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Icon
sv: Ikon

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Severity
sv: Grad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
