React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
