React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
