React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Icon
de: Symbol

en: User
de: Benutzer

en: Page
de: Seite

en: Severity
de: Schweregrad

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Recent log messages
de: Aktuelle Protokollnachrichten

en: Asc
de: Aufsteigend
