React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Severity
is: Álvarsemi
