React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Icon
is: Táknmynd

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
