React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത
