React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
