React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
