React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Icon
ro: Pictogramă

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST
