React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
