React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Icon
ar: أيقونة

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Severity
ar: الحدة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
