React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Icon
ja: アイコン

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Severity
ja: 重大度

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート
