React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Icon
lt: Piktograma

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
