React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
