React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Icon
fi: Ikoni

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: Master
fi: Isäntä

en: REST export
fi: REST vienti
