React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain
