React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
