React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
