React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Icon
nl: Pictogram

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Severity
nl: Ernst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Asc
nl: Oplopend

en: REST export
nl: REST-export

en: WID
nl: Watchdog-ID
