React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Icon
pl: Ikona

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Severity
pl: Priorytet

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: REST export
pl: Eksport REST
