React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Month
pl: Miesiąc

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Date field
pl: Pole daty

en: About
pl: O stronie
