React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Month
uk: Місяць

en: Calendar
uk: Календар

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Default view
uk: Базовий вид

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Date field
uk: Поле дати.

en: About
uk: Про модуль
